• Anker Astro E1 5200 mAh power banka
 • Miniaturní záložní zdroj energie do kapsy.

  Kompaktní Power banka Anker Astro E1 5200 mAh

  Anker Astro E1 je menší bratříček vlajkové lodi značky Anker. I tento ultra kompaktní model můžete využívat pro nabíjení mobilních telefonů, tabletů, GPS navigací, iPodů, MP3 přehrávačů, fotoaparátů nebo digitálních kamer. Kompaktní rozměry oceníte hlavně na cestách, výletech, na dovolené a všude, kde nebudete mít delší čas a přístup k elektrické síti. Pohodlně se vejde i do vaší kapsy a většinou smartphonu nabije minimálně 2x.

  Nabíjení u modelu Anker Astro E1 zajišťuje jeden USB port, který dokáže poskytnout výstupní proud až 2A. O průběhu nabíjení baterie vás informují čtyři LED diody. O bezpečnou ochranu proti přehřátí, přepětí, přebití a vybití se zase starají moderní řídící čipy.

  Rychlé nabíjení PowerIQ

  Patentovaná technologie PowerIQ detekuje vaše zařízení a zajistí to nejrychlejší nabití. Exkluzivně pouze u výrobků Anker, PowerIQ inteligentně upravuje výstupní napětí podle připojeného zařízení a zaručí nejrychlejší možné nabití. Model Anker Astro E1 poskytuje napětí až 2 ampery, které zajistí několikanásobně rychlější nabíjení oproti klasickému USB portu. Celá powerbanka se dobije za zhruba 5 hodin.

  Opravdu malé rozměry a nízká hmotnost

  Anker Astro E1 má rozměry pouze 97 × 43.2 × 22.5 mm. Nejdelší strana této power banky je tedy menší než 10 cm a pohodlně se vám vejde do kapsy, kabelky, tašky nebo batohu. Nízká hmotnost, pouhých 119 gramů, zajistí, že o této nabíječce ani nebudete vědět.

  Špičková kvalita

  Anker Astro E1 využívá prémiové články LG pro uchování energie, spolu s těmi nejpokročilejšími materiály a high-end technologiemi pro zajištění 100% kvality a absolutní bezpečnosti. Součástí balení je i kvalitní USB kabel Anker pro garanci nejrychlejšího možného dobití.

  Dostupnost:Skladem
  Výrobce:Anker
  • Cena:
  • 1 399 Kč(–36 %)
   899 Kč
 • Anker Astro E1 5200 mAh power banka
  • 1 z 6
  Anker Astro E1 5200 mAh power bankaAnker Astro E1 5200 mAh power bankaAnker Astro E1 5200 mAh power bankaAnker Astro E1 5200 mAh power bankaAnker Astro E1 5200 mAh power banka